1 minúta
UKONČENÉ! Súťaž o kabát z dielne Zuzany Hakovej
Medzi nich zaraďujeme aj rodáčku z Košíc, Zuzanu Hakovú. Zuzana svoje prvé šaty vytvorila už keď mala osem rokov. Úroveň, na ktorej je dnes, dosiahla ako samouk, učila sa, tvorila a trénovala. Teraz vytvára módu pre ženy a jej kúsky sú žiadané. Zúčastnila sa súťaže v rámci Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, Hľadáme nových dizajnérov 2013, kde vyhrala Najlepšiu cenu za vystúpenie pre tému City cool-culture.
Odvtedy je nezameniteľnou súčasťou Bratislavských módnych dní. Okrem toho je aktívna aj na prehliadkach ako China-Harbin Fashion Week, MQ Vienna Fashion Week a Košice Fashion Week.
Slovenská návrhárka si pre vás pripravila súťaž o kabát z jej dielne. Konkrétne sa jedná o buklé vlnený kabát vhodný na jarné alebo jesenné obdobie. Vytvára skvelú siluetu. Vďaka svojim farbám (čierno-sivá) je kombinovateľný s čímkoľvek.
Podmienky súťaže sú jednoduché:
1. Dajte follow profilu @zuzana.hakova na Instagrame
2. Do komentára pod jej súťažný post označte 3 kamarátky, ktoré by sa tomuto kúsku potešili
Vyhodnotenie súťaže prebehne na spomínanom instagramovom profile Zuzany Hakovej, 29.1. 2021 o 18 hodine v instastorie.
Zdroj: zuzanahakova.com
Komentáre