Dnes je streda, 21.apríl 2021, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Toto robí žena, ktorá sa bojí starých rán

január 22, 2021 - 03:28
My ženy sme zvláštne bytosti. Niekedy mám dojem akoby sme pri základných piatich zmysloch mali ešte 3 bonusové. Občas však naše dni neoplývajú žiarivými farbami.
Foto: 
pexels.com

Miestami skáčeme z extrému do extrému. Tešíme sa z maličkostí, prekypujeme vášňou a radosťou zo života až nám z toho sem tam vyhŕkne slza. Na druhej strane sme citlivé a berieme si názory príliš osobne. Áno, toto všetko sme my.

Dôvera je u nás naozaj plnohodnotným faktorom, od ktorého závisí, či niekomu dovolíme byť súčasťou našich životov alebo ho necháme ísť. Berieme si ponaučenie z bolestných udalostí, aby sme ich druhýkrát nezopakovali. Avšak niektoré rany sa hoja zložitejšie a o dosť dlhšie. Ako sa správa žena, ktorá sa bojí starých rán?

477.jpg

Foto: 
pexels.com

1. Uzatvára sa do seba
Čím menej vieš, tým menej môžeš pokaziť. Takáto žena okolo svojho srdca postaví doslova neprekonateľnú bariéru, lebo nadobúda dojem, že je to jediný spôsob ako sa uchrániť pred sklamaním.

2. Nehovorí o svojom živote
Keď sa ti aj podarí dotlačiť ju k stretnutiu, nečakaj, že sa okamžite rozrozpráva o svojom živote. Jej minulosť bude pre teba záhadou ešte veľmi dlhý čas. Dôveryhodnosť nedostávaš zadarmo ako zľavový kupón na nákup trvanlivých potravín.

3. Analyzuje každý krok
Prudké či prchké reakcie ju v minulosti dostali na kolená, a preto teraz všetko analyzuje a prehodnocuje. Z toho vznikajú zbytočné starosti a obavy, kvôli ktorým je nešťastná.

4. Drží si ťa od tela
I navzdory tomu, že ťa nechala, aby si s ňou trávil čas, je vždy tou, čo má kontrolu. Nechce poľaviť, pretože má strach. Ešte by sa náhodou nechala uniesť emóciami, stratila by prehľad a je znovu na mieste, odkiaľ sa mesiace snažila dostať preč.    

- - Inzercia - -