Dnes je piatok, 30.október 2020, meniny má: Šimon, Simona
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vendula Pizingerová (48) porodila syna Josefa

október 15, 2020 - 10:57
Šťastná Vendula Pizingerová (48) sa na JIP pražskej pôrodnice U Apolináře rýchlo zotavuje. Na svete má krásneho a zdravého synčeka Josefa, ktorého porodila svojmu manželovi Josefovi Pizingerovi. Dostal ho ako darček na svoje 33 narodeniny.

„Když syn přišel na svět, první, kdo ho držel v náručí, byl manžel. Potom ho hned ze sálu vyhodili,“  povedala pre český Blesk Vendula. Pôrod prebehol cisárskym rezom a malý Josef meria 51 cm. Najväčšou oporou bol pre Vendulu manžel Josef, ktorému sa syn narodil presne na jeho 33 narodeniny.  Pre Vendulu ide o tretie dieťa. S Karlom Svobodom mala dcéru Klárku a syna Jakuba. Bohužiaľ, dcérka podľahla leukémii už ako malé dievčatko.

„Tak ťa tu vítame, synu aj s tvojím otcom, ktorý je presne na deň o 33 rokov starší. Josef Pizinger, už som nevedela, čo ti mám dať k narodeninám... Verím, že je to ten najkrajší darček,” napísala Vendula Pizingerová na svoj Instagram. 

Hrdým rodičom želáme veľa zdravia a gratulujeme

safe_image.php_.jpeg

Foto: 
Instagram/Veronika Pizingerová

safe_image.php-2.jpeg

Foto: 
Instagram/Veronika Pizingerová

Rodiť neskôr je nový fenomén

Žien, čo rodili po štyridsiatke je v poslednom období stále viac. Evita Urbaníková, Zlatica Puškárová, Martina Kisková.. Zo zahraničných celebrít môžeme spomenúť Salmu Hayek, Nicole Kidman, Gwen Stefani, Naomi Watts, Susan Sarandon či Halle Berry. 

- - Inzercia - -