Dnes je nedeľa, 28.február 2021, meniny má: Zlatica
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 31. marca do 15. apríla 2020

marec 31, 2020 - 08:30
Už na začiatku roka mnohí astrológovia predpovedali, že sú pred nami zmeny, ktoré naša generácia nezažila. Podľa nich nás zastihne apokalypsa, ktorá však vyústi do nového úsvitu.
Foto: 

Predznamenala to nielen dvojica párnych čísiel v letopočte, ale aj fakt, že podľa čínskeho horoskopu sa nachádzame v roku kovového Potkana, ktorý vždy otrasie zaužívaným poriadkom na zemi. Zmeny sú tu a prežívame ich nielen každý zvlášť, ale aj ako komunita. No nech už sú tieto dni poznačené sebaväčšou neistotou a strachom, nie je dôvod na obavy. Mnohým znameniam sa bude dariť v súkromnom živote, kde si môžu splniť svoje sny.

BARAN (21. 3. – 19. 4.)

Ak sa vám podarilo spojiť koníček s povolaním, plány a projekty, ktoré ste sa pokúšali realizovať, sa konečne dočkajú naplnenia. Radosť a dobrá nálada inšpiruje k činorodej aktivite všetkých okolo vás.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Očakávajte väčšie množstvo úradných záležitostí, ktorým sa budete venovať najbližšie dni. Je možné, že budete musieť spraviť dôležité rozhodnutie. V pracovnej oblasti môžete inšpirovať ostatných na dosiahnutie maximálnych výkonov.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pozor na žiarlivosť. V okolí je niekto, kto vám nepraje. Aj keď je takmer nemožné, aby ste bojovali proti veterným mlynom, momentálne vám pomôže, ak sa povznesiete nad malichernosťami. Ak máte zdravotný problém, pomôžu bylinky.

KOZOROŽEC (22. 12. – 20. 1.)

Je celkom možné, že zatúžite po zmene. Môže súvisieť so zmenou účesu, alebo s celkovým imidžom. Pri realizácii plánov budete nadmieru úspešní. Láska a partner-ský vzťah môžu byť ovplyvnené výbušným temperamentom a náruživosťou.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

V kontaktoch s ľuďmi problém nemáte. Výborne komunikujete, vaša bystrosť, inteligencia a duchaplnosť vám vždy zaručia úspech. Nechýba vám ani šarm a vtip a nudiť sa s vami je takmer nemožné. Darí sa vám v povolaní aj v láske.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento týždeň budete intenzívnejšie prežívať všedné aj pracovné dni, ale dovolíte si aj vybočiť zo zaužívaných koľají. Navyše pochopíte pocity ľudí okolo vás. Neposudzujte situácie kriticky, prejavte aj zmysel pre humor a zasmejte sa na vlastných nedostatkoch.

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.)

Bude sa vám dariť vo všetkom, čím sa budete zaoberať. Môžete očakávať nové pracovné príležitosti, projekty, a ak si budete veriť, máte šancu uspieť aj vďaka komunikačným schopnostiam, inteligencii a iniciatíve.

VODNÁR (21. 1. – 18. 2.)

Nebojte sa otvorene prejaviť pocity a myšlienky bez obáv, že by ste mohli naraziť na nepochopenie ľudí okolo vás. Naopak, máte vynikajúce nápady a myšlienky a bola by škoda nechať ich ležať bokom. Nezabúdajte však pritom na najbližších.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

V týchto dňoch sa budete musieť prispôsobiť okolnostiam. Až neskôr budete mať možnosť niečo zmeniť, teraz by to bolo zbytočné plytvanie energiou. Je vhodné naplánovať si ďalší postup a nenakladať si na seba viac ako zvládnete

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Budete sa cítiť akoby bez energie. Nabrali ste na seba veľa povinností, aj za ostatných, ale zostali ste na to sami. Môžete mať pocit, že vám všetko prerastá cez hlavu. Nebojte sa priznať, že aj na vás doľahla únava a rozdeľte úlohy medzi ostatných.

STRELEC (23. 11. – 21. 12.)

Máte pred sebou veľmi úspešný týždeň. Dariť sa vám bude nielen v činnosti, ktorej sa venujete, prichádza aj potešujúca správa týkajúca sa financií. Inšpiráciu budete mať nielen v práci, aj doma sa pokúsite realizovať svoje nápady.

RYBY (19. 2. – 20. 3.)

Musíte získať vládu nad sebou. Naučiť sa disciplíne a sebaovládaniu, potom vám to pôjde vo vzťahu lepšie. Súčasná situácia vás nabáda na vytrvalosť, húževnatosť a prácu predovšetkým na sebe.

- - Inzercia - -