Dnes je streda, 21.apríl 2021, meniny má: Ervín
Čas čítania
6 minutes
Zatiaľ prečítané

Veľký novoročný horoskop: Budú vám hviezdy priať v roku 2017?

december 28, 2016 - 15:04
Prejde vaša láska skúškou alebo stretnete novú? Dosiahnete v kariére svoj vytúžený cieľ? Nenechajte si ujsť jedinečné príležitosti, ktoré sa už nemusia opakovať. Pozrite sa, čo vám radia hviezdy a sledujte napohľad možno aj nenápadné znamenia, ktorými vás osud upozorní na šťastné aj kritické okamihy nasledujúceho roka.
Foto: 

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Láska

Hviezdy vám budú priať ako málokomu. Dlhodobé vzťahy sa upevnia, hoci nejeden z nich bude musieť prejsť skúškou trpezlivosti. Tí, čo sú single, konečne nájdu toho pravého partnera, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť v dobrom aj v zlom. No pozor! Keďže vám hviezdy nadelili viac lásky ako po iné roky, budete vystavení aj pokušeniu. Ak neodoláte a podľahnete mu, pokazíte viac, ako si myslíte.

Práca

Striedavo oblačno. Aj tak by sa dal charakterizovať váš kariérny postup. Najmä v prvých troch mesiacoch roka nečakajte nijaké zázraky. Rozbehnúť by sa to malo až v novembri, decembri, keď dostanete nečakanú ponuku. Neváhajte a prijmite ju. Podobná šanca sa už nebude opakovať.

Zdravie

To, že ste impulzívni a len ťažko ovládate svoje emócie, už dávno viete a s touto neresťou vytrvalo, aj keď bez väčších úspechov aj bojujete. Práve vaša ohnivá povaha je pre vás aj najväčším zdravotným  rizikom, ktorému budete čeliť v tomto roku. Dávajte si pozor najmä na cestách, zachovajte si chladnú hlavu, lebo môžete prísť k úrazu. Rovnako nezanedbávajte lekárske prehliadky. Vysoký krvný tlak síce nebolí, ale ak to zanedbáte, môže vás v budúcnosti nepríjemne prekvapiť.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Láska

Nič neurýchľujte. Hviezdy vás nabádajú k trpezlivosti. Osud si vás aj tak nájde a toho pravého stretnete v tej najneočakávanejšej chvíli. Rovnako sa nesnažte predbiehať udalosti, ani v prípade, že váš vzťah nefunguje. Rozchod, prípadne rozvod nie je jednoduchá záležitosť a vždy bolí. Skúste si dať ešte jednu šancu a verte, že pri troche obojstranného úsilia sa vám podarí napraviť to, čo ste minulý rok pokazili.

Práca

Patríte k najlepším zamestnancom a váš post je takmer neohroziteľný. No porozmýšľajte, či vám to naozaj stačí a či by ste si konečne nechceli šéfovať sami. V tomto roku sa vám totiž vyskytne jedinečná príležitosť osamostatniť sa a hoci vás vaša prirodzená opatrnosť bude brzdiť, nepodľahnite jej. Projekt, ktorý sa už niekoľko mesiacov rodí vo vašej hlave, je naozaj jedinečný a má veľkú šancu na úspech.

Zdravie

V minulom roku ste pravdepodobne prekonali nepríjemné zdravotné ťažkosti, dozvuky ktorých vám znepríjemnia aj prvé týždne tohto roku. No vaša vitalita naberie novú energiu a začiatkom leta už opäť budete v skvelej forme. Napriek tomu, že sa budete cítiť ako znovuzrodení, zbytočne nehazardujte. Obmedzte drinky a majte na pamäti, že striedmosť nie je nepríjemná diéta pre chorých, ale životný štýl vedúci k dlhovekosti.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Láska

Život s vami nie je vždy prechádzka ružovým sadom a vy to veľmi dobre viete. Na jednej strane ďakujete nebesiam, že máte po boku takého skvelého partnera, no na druhej vám občas minimálne jedno oko zabehne do vedľajšej záhrady, či tam náhodou tráva nie je o niečo zelenšia. Nasledujúcich dvanásť mesiacov vystavia hviezdy vašu vernosť tvrdej skúške. Ozve sa vám niekto z minulosti, na kom vám veľmi záležalo, a budete potrebovať veľa duševnej sily, aby ste to citové zemetrasenie ustáli.

Práca

Budete takí zaneprázdnení vzťahovými problémami, že hrozí, že vám doslova pomedzi prsty unikne šanca na získanie toho, čo sa volá kariéra snov. Buďte preto obozretní. Chápeme, že sedieť na dvoch stoličkách je pomerne náročné a vyčerpávajúce, ale skúste aspoň v jarných mesiacoch potlačiť romantiku a sústreďte sa na praktické otázky života. Trochu sebazaprenia ešte nikomu neublížilo a vám môže dokonca priniesť sladké ovocie v podobe pracovného postupu, o akom ste už dávno snívali.

Zdravie

Hektický, nevyrovnaný život ohrozuje najmä nervovú sústavu a stres je spúšťačom aj mnohých nepríjemných ochorení. Sústreďte sa na svoje vnútro a snažte sa v ňom nájsť harmóniu. Aj napriek citovej rozkolísanosti a neistote nedovoľte, aby ktokoľvek vami manipuloval a pri každom rozhodnutí počúvajte predovšetkým svoj vnútorný hlas. Ten vás povedie správnou cestou.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Láska

Spozornieť by mali hlavne nezadané Račice v strednom veku. Šťastena sa na vás doslova upriamila a rozhodla, že vám nahradí všetky sklamania, zotrie slzy z minulosti. Toho pravého stretnete, aj keby ste sa mu vyhýbali. Uprostred leta vás zasiahne Amorov šíp a bude to naozaj opätovaná láska na celý život. Samozrejme, konečné rozhodnutie je napokon len vo vašich rukách. Ale ak vás omrzel život single, tak neváhajte. Tento citový risk, sa neskončí inak, ako vaším ziskom, ktorý ešte v týchto chvíľach neviete doceniť.

Práca

Pokojne a krok za krokom. Tak sa bude odvíjať vaša pracovná kariéra. Nečakajte nijaké zázraky smerom hore, ale nehrozí vám ani dramatický zostup nadol. Napokon, mnohí z vás budú takí zaneprázdnení rodinnými udalosťami, že svoje pracovisko budete považovať len za akúsi kulisu, ktorá stabilne dotvára kolorit všedných dní.

Zdravie

Hviezdy nenaznačujú nijaké vážne komplikácie, ktoré by vás mohli ohrozovať na zdraví či dokonca na živote. Spozornieť by ste mali len koncom leta, keď si pravdepodobne vyberiete neskorú dovolenku a cesta vás zavedie do exotických krajín. Môže sa vo vás prebudiť dlho potlačovaná túžba po dobrodružstve a objavíte čaro adrenalínových športov. Pri troche neopatrnosti môžete dôjsť k nepríjemnému úrazu, z ktorého by ste sa spamätávali ešte dlhé týždne.

 Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska

Vždy dobre viete, čo chcete, a zvyčajne to aj dosiahnete. Avšak niekedy je toho toľko, že vznikne akýsi citový chaos a vy netúžite po ničom inom, len po pokojnej samote, aby ste si mohli utriediť svoje myšlienky a pocity. V prvých jarných mesiacoch sa nevyhnete takejto psychohygiene a verte, že vám len prospeje. Sústreďte sa viac na seba, než na svoje okolie, pokúste sa vyhovieť predovšetkým sebe samému a uvidíte, ako sa vaše potreby vykryštalizujú a vyjasnia. To, s čím ste si nevedeli rady, vyrieši za vás sám život a vy to riešenie napokon s radosťou prijmete.

Práca

Vy nikdy nemôžete byť porazení a asi aj preto, je najviac šéfovských stoličiek obsadených práve tými, čo sa narodili v tomto silnom znamení. Ani tento rok nebude iný. Dokážete všetko, čo ste si zaumienili a predsavzali. Váš úspech spočíva aj v tom, že nežijete v snových zámkoch, ale dokážete reálne zhodnotiť svoje možnosti a schopnosti. Len máločo vás dokáže v kariérnom postupe prekvapiť.

Zdravie

Aj králi majú bolesti a slabosti. Hoci ich viac-menej úspešne zakrývate a bagatelizujete, seba samého neoklamete a zdravotné problémy vás môžu dobehnúť v tej najnevhodnejšej chvíli. Mali by ste viac pozornosti venovať signálom, ktorými sa vám vaše telo snaží naznačiť, že čosi predsa len nie je v poriadku a nevyhýbať sa lekárom. Aj preventívne prehliadky môžu zabrániť vážnejším problémom v budúcnosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska

Vaša pokojná a vyrovnaná povaha, s úžasným zmyslom pre povinnosť vás vyslovene chráni pred extrémnymi citovými výkyvmi. No pozor! Každé pravidlo má svoju výnimku a na vás práve takáto výnimka s veľkým V striehne koncom roka. Hviezdy totiž naznačujú, že čosi sa okolo vás deje, čosi, čo môže rozčeriť vaše pokojné vody a vy zažijete vášeň, o ktorej ste doteraz len čítali. Zastihne vás celkom nepripravených a sami spočiatku nebudete vedieť, čo sa to s vami deje. S odstupom času však pochopíte, že to, čo ste práve zažili, je láska v tej najčistejšej a najkrajšej podobe a záleží len na vás, ako s týmto darom naložíte.

Práca

Práca vás už celkom pohltila a nedokážete si uvedomiť, že sa pre vás stala aj akýmsi únikom pred realitou. V tomto roku však nastane situácia, ktorá vás donúti prehodnotiť mnohé vaše aktivity. Bude to len pre vaše dobro. Konečne sa vám podarí oddeliť zrno od pliev a vy zistíte, ktoré vaše aktivity majú skutočnú hodnotu. Uvedomíte si skutočné priority a svoju energiu, schopnosti a talent presmerujete do činností, ktoré vám okrem stabilného materiálneho prospechu prinesú aj dobrý pocit zo zmysluplnej sebarealizácie.

Zdravie

Vy doslova hazardujete so svojím zdravím. Verte, že chrípka a nádcha nie sú len banálne nepríjemnosti, ktoré si netreba všímať, ale že si tiež vyžadujú liečbu. Ak budete prečerpávať svoju energiu, môže sa stať, že vás osud donúti zamyslieť sa nad vaším zdravím a postaví vám do cesty chorobu, ktorú už naozaj budete musieť vyležať. Nebude to však za trest, ale len pre vaše dobro, aby ste sa naučili rozumne hospodáriť nielen s financiami, ale aj vlastnou životnou energiou.

- - Inzercia - -